logo

درحال بروزرسانی

Info@iranbattery.Com
+989124131805
 

درباره ما

نماینده انحصاری باطری های کیاسل در ایران
ایران باطری > درباره ما

پیشرو در صنعت باطری

شرکت کیاسل درجهت نیاز سریع و مستمر هموطنان عزیز به باتری های یو پی اس یا همان سیلد لید اسید و باتری های صنعتی از جمله باتری های نیکل کادمیوم و سرب اسیدی ، در سال ۱۳۷۲ پایه ریزی و تاسیس گردید.

خدمات ارائه شده توسط کیاسل به سرعت درحال پیشرفت بوده و تقریبا برای کلیه بازارهای موجود محصولی را جهت ارائه با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت دارد.

ما در مجموعه کیاسل کوشیده ایم طیف وسیعی از بدنه های موجود باتری یو پی اس که بتواند خواسته های مشتریان را از لحاظ کیفیت و خدمات رسانی به بهترین نحو ممکن برآورده سازد جمع اوری بنمائیم و بزرگترین انگیزه ما این است که با ارائه نمودن بالاترین سطح خدمات در سراسر ایران به کلیه مشتریان بخشی از نیازهای بازار ایران را تامین نمائیم.

کیاسل انتخابی برتر

ما توانسته ایم که قیمت های موجود را به حداقل رسانده و به دلیل داشتن نمایندگی های فروش در استان های ایران سرعت فرمان رسانی را به حداقل زمان ممکن ارتقاء ببخشیم.

باتری های ارائه گردیده توسط این مجموعه،دارای استانداردهای بین المللی بوده و قبل از ارسال توسط کارشناسان این شرکت یه صورت کامل تست گردیده و از هرلحاظ بررسی کامل می گردند .

ما براین باور هستیم که بتوانیم نیاز شما مشتری گرامی رادر زمینه محصولاتی قبیل باتری یو پی اس را برآورده ساخته و رضایت شما را به ارمغان بیاوریم.

فروشگاه اینترنتی ایران باطری با تکیه بر توان و تجربه در حوزه تامین و توزیع عمده باطری در کشور