دسته بندی های محبوب

رویداد خرید از ایران باتری

عجله کنید و از تخفیف های ایران باتری جا نمانید.

0 روز 00 ساعت 00 دقیقه 00 ثانیه
باطری سیلد اسید

باطری تلفن بی سیم کیاسل

باتری تلفن بی سیم کیاسل

فروشگاه اینترنتی ایران باتری نماینده رسمی باتری تلفن بیسیم کیاسل در ایران

مقالات

فروشگاه اینترنتی ایران باتری

ایران باتری مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی انواع باتری های کیاسل به شمار می رود .که در گروههای مختلف در این مجموعه اینترنتی عرضه می شوند. ایران باتری با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند.

همواره یکی از اولویت‌های ایران باتری، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای ما بسیار مهم است که کاربران  آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. بیگی کالا از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

ایران باتری با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های ما محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است که ایران باتری در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.